Korpela-Tuote Oy

Ota yhteyttä meihin alla olevalla lomakkeella.

Yhteydenottolomake

Nimi:

Puhelinnumero:

Sähköposti:

Viesti:

Yhteystiedot ja laskutusohjeet:

Korpela Tuote Oy

Postitus- ja toimisto-osoite:
Postal address

Nyykoolintie 2, 64700 TEUVA

Talousasiat, kirjanpito ja laskutus:

Talousvastaava Tanja Piispanen
Puh. 010 229 4806
tanja.piispanen@korpelat.com

Tavarantoimitus- ja tuotanto-osoite:
Delivering address for goods

Teollisuustie 9, 64700 TEUVA

Puh. 010 229 4800
Fax. 06 2672 810

KTF-Aluesuojaustuotteet:

Myynti ja tarjouspyynnöt:  Anne Tomberg-Korpela
Puh. 010 229 4801
anne.tomberg-korpela@korpelat.com tai
korpela-tuote@korpelat.com

Asennukset: Eetu Korpela
Puh. 010 2294 807
eetu.korpela@korpelat.com
 

KT-Teollisuuspalvelut / kemikaali- ja teollisuusputkistot:

Tarjouspyynnöt, asiantuntijapalvelut ja hankinta: Arto Korpela
Puh. 010 229 4802
arto.korpela@korpelat.com

Tuotanto, asennukset ja hankinta: Petteri Valtasaari
Puh. 040 560 9387
petteri.valtasaari@korpelat.com
Laskutusosoitteemme ovat:

Korpela-Tuote Oy, Y-tunnus: 1441772-0
Ensisijaisesti pyydämme lähettämään laskut sähköisinä.

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003714417720

Operaattori:  Maventa (003721291126)

Aineistomuoto: Finvoice

2. Paperilaskut

Korpela-Tuote Oy
Nyykoolintie 2
64700 Teuva (sama postiosoite kuin ennenkin)

3. Pdf-muotoiset laskut sähköpostiin

korpela-tuote@korpelat.com (sähköposti sama kuin ennenkin)

Laskujen käsittelijä toimistollamme on Tanja Piispanen, puh: 050 - 403 8671 tai sähköposti tanja.piispanen@korpelat.com

Teollisuustie 9, TEUVA